{arama}
{ana_menu}
 
 
  1997 Yılından bu yana pastane, catering, otel. restaurant gibi sektörlere hizmet eden firmamız, şimdi yeni adresinde siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Ankara ile birlikte 12 ilde. 40 Personel ve 25 adetlik araç filosu ile hizmet vermektedir. Sektöründe her zaman yeniliğe açık oluşu, müşterilerine samimiyetle ve güvenle yaklaşımı, hizmeti ticaretin önünde tutma prensibini ilke edinmiştir.
Firmamız sahip olduğu depolama ve dağıtım altyapısı sayesinde yüksek standartlara uygun olarak Pastacılık, catering. mutfak ekipmanları ve birçok zengin çeşidi ile müşterilerine sağlıklı koşullarda, kaliteli, tazeliğini kaybetmemiş ürünlerin satış, pazarlama ve dağıtımını yapmaktadır.

Pastacılık Dünyası olarak temel anlayışımız müşterilerimizin ihtiyaçlarını: Güvenilir ve süreklilik içinde, zamanında ve istenilen miktarda, kaliteli ürünlerimizle ve ekonomik maliyetle temin etmektir. Müşterilerimize verdiğimiz servisi, sürekli şekilde geliştirerek, kendi işlerindeki verimliliği arttırmalarını, böylece müşterilerine verdikleri hizmetin kalitesini yükseltmelerini sağlamaktır.
     
Tasarım ARETA Yazılım AKILX